Artykuły 2023

Życzenia na Boże Narodzenia
W dniu Wigilii Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim prawdziwej Radości i Bożej Miłości. Przekazujemy życzenia ks. prow. dr Józefa Figla SDS.
Międzynarodowe warsztaty promocji powołań
Dnia 02 grudnia 2023 roku Generalat zorganizował międzynarodowe warsztaty na temat promocji powołań pod hasłem: "Razem ku naszej przyszłości".
Słowo z Jordanem na Adwent
Tradycyjnie już na stronie slowozjordanem.com znajdziecie codzienne rozważania adwentowe, oparte o postać naszego Założyciela, bł. Franciszka Marii od Krzyża.
Seminarium i ośrodek powołań działają wspólnie w mediach
Salwatoriański Ośrodek Powołań i nasze salwatoriańskie seminarium w Bagnie zacieśnia współpracę! Przez cały Adwent realizują krótkie rozważania na Adwent, w których występują duszpasterze i seminarzyści!
Wizytacja generalna Regionu Australijskiego
Zakończyła się wizytacja generalna Regionu Australijskiego naszej prowincji! Wszystkie nasze wspólnoty australijskie zostały zwizytowane przez wicegenerała ks. Adama Tenetę SDS i konsultora generalnego ks. Joe Rodriguesa SDS.
Nasz prowincjał obronił doktorat!
Z radością informujemy, że w dniu 24 listopada w Instytucie Teologii Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, miała miejsce publiczna obrona rozprawy doktorskiej przełożonego prowincjalnego, ks. Józefa Figla SDS.
Ks. Sławomir Soczyński SDS w komisji ds. Mediów KEP
Nasz współbrat ks. dr hab. Sławomir Soczyński SDS został wybrany do komisji ds. Mediów i komunikacji społecznej Konferencja Episkopatu Polski!
Kontynentalne Warsztaty Salwatoriańskich Formatorów Azji
Już po raz trzeci, w dniach 05 – 12 listopada 2023 roku, odbyły się warsztaty dla formatorów zorganizowane przez Generalat Towarzystwa Boskiego Zbawiciela.
Kolejny Kurs Siły za nami.
Salwatoriański Ośrodek Powołań już od kilku lat prowadzi kurs formacyjny, na którym chłopaki odkrywają swoją siłę w byciu mężczyzną, poznają drogi rozeznawania duchowego i budują wspólnotę wokół Eucharystii.
Salwatorianie na Zakonnym Forum Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań
Dobiegło końca IV. Zakonne Forum Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań, które odbywało się w Oblackim Centrum Młodzieżowym NINIWA w Kokotku w dniach 13-16 listopada!
Strona 1 z 7

Archiwum aktualności

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010