Wydarzenia

Kraków: Wigilia w Szpitalu
W czwartek, 19 grudnia 2019 roku o godz. 12. 00 w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II, miało miejsce spotkanie wigilijne.
Kraków: Matka Boża w szpitalu
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Św. Jana Pawła II: POŚWIECENIE ODNOWIONEJ FIGURY MATKI BOŻEJ I NOWEJ KAPLICZKI NA FIGURĘ MATKI BOŻEJ
Ukraina: Bożonarodzeniowe spotkanie z arcybiskupem
W salwatoriańskiej parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żydaczowie na Ukrainie odbyło się dekanalne świąteczne spotkanie, którego gospodarzem był ks. Antoni Zięba SDS.
Bagno WSD: Wspólne świętowanie
W przypadającą 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP świętowaliśmy w naszej wspólnocie 138. rocznicę założenia salwatorianów oraz 131. rocznicę założenia sióstr salwatorianek. W czasie uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. prowincjał Józef Figiel SDS, odnowiliśmy nasze śluby zakonne.
Rzym: Sługa Niepokalanej na drodze do beatyfikacji
138 rocznica założenia dzisiejszego Towarzystwa Boskiego Zbawiciela, w roku 2019 jest wyjątkowa. Konsultorzy Teolodzy z Kongregacji do Spraw Kanonizacyjnych, dnia 5 grudnia br., uznali cud, który dokonał się za wstawiennictwem Sługi Bożego Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana, Założyciela Salwatorianów.
SOP: Inauguracja kursu Odkryj siłę
O. Innozenco Gargano, dwudziestu dwóch młodych ludzi z całej Polski, 26 godzin zajęć, profesjonalny coach, ciekawe wykłady, warsztaty oraz dużo modlitwy – tak w wielkim skrócie można streścić to, co wydarzyło się w Krakowie w ramach Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań. Mowa jest o pilotażowym projekcie apostolatu powołaniowego, który nosi nazwę Odkryj siłę, a który zainaugurowany został w dniach...
Elbląg: Chętni do pomocy
Młodzież skupiona wokół Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej w Elblągu wraz ze Stowarzyszeniem Lepszy Elbląg zorganizowali w dniach listopadowych dwie imprezy charytatywne.
Elbląg: Parafia pamięta
5 listopada 2019 roku, w 1. rocznicę śmierci ks. Mieczysława Tylutkiego, w parafii pw. św. Brata Alberta w Elblągu, odbyła się Msza Święta.
CFD Kraków: Jak radzić sobie z gniewem?
W dniach 15-17 listopada 2019 r. odbyła się w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie sesja „Jak radzić sobie z gniewem?”. Spotkanie w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego prowadził bp Janusz Mastalski, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej, familiolog, rekolekcjonista, kierownik duchowy, wykładowca pedagogiki na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
WMS: Żyj na maxa
W dniach 15-17.11 w Trzebini odbyło się pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie jednego z naszych apostolatów - Wolontariatu Misyjnego Salvator.
Strona 4 z 177